Strona główna / Garaże tynkowane

rozmiar tekstu: A A A

Garaże tynkowane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą garaży tynkowanych, są to wyjątkowo elegancko wykonane konstrukcje, dające mozliwość dowolnej konfiguracji kolorystycznej, jak również doboru poszczególnych materiałów wykończeniowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w celu uzyskania oferty cenowej:

tel. (018) 333 11 87 kom. 608 648 356 e-mail: biuro@blaszaki.com gg: 8415042 garaże blaszane - napisz do nas


 

 

Konstrukcja ścian

 Samonośna ściana kasetowa złożona w 100% z materiału ocynkowanego o grubości 1,5mm rama + 0,7mm wypełnienie kasetowe. Tego typu konstrukcja charakteryzuje się wysoką stabilnością oraz nośnością.

Pokrycie ścian

Elewacja zewnętrzna:

 tynk akrylowy KABE o ziarnistości 2mm w dowolnym kolorze z palety standardowej AND - po natrysku uzyskiwana jest płaska ściana dzięki czemu obiekt imituje garaż murowany

Elewacja wewnętrzna:
 tynk akrylowy drobnoziarnisty w kolorze białym

 Konstrukcja dachowa


Dach jednospadowy:
 Konstrukcja wsporcza - kształtowniki zimno-gięte z materiału ocynkowanego o grubości 2mm, minimalna ilość płatwi 3 szt. ,dzięki czemu obiekt spełnia wymogi dla 3 strefy obciążenia śniegiem.
Poszyciem dachu jednospadowego standardowo jest blacha trapezowa ocynkowana certyfikowana, która oczywiście może być powlekana w kolorze z palety do wyboru. Standardowo spad dachu wykonany jest na tył garażu, za dopłatą istnieje możliwość wykonania spadu na przód lub bok.

Dach dwuspadowy:
 Konstrukcja wsporcza - trójkąty konstrukcyjne wykonane z kształtowników zimno-giętych z materiału ocynkowanego o grubości 1,5 i 2mm, minimalna ilość trójkątów 3 szt. dzięki czemu obiekt spełnia wymogi dla 3 strefy obciążenia śniegiem.
 W standardzie obiekt posiada podwójnie kryty dach gdzie pierwszą warstwą jest blacha trapezowana ocynkowana natomiast drugą wierzchnią warstwą blachodachówka w kolorze z palety. Zastosowanie podwójnego dachu obniża efekt nagrzewania obiektu w lecie i wyziębiana obiektu w zimę. Standardowo spad dachu o kącie od 16 st. do 27 st. wykonany jest na boki, na życzenie klienta istnieje możliwość zmiany kąta i kierunku spadu dachu (na zapytanie).

Elementy wykończeniowe

 Attyka wykonana z blachy ocynkowanej powlekanej 0,7 [mm] w 3 kolorach: biały, brązowy, antracytowy lub za dopłatą w dowolnym dostępnym u producenta stali kolorze.

Bramy


 Wszystkie nasze obiekty garażowe wyposażane są w bramy wiodącego producenta w Europie firmy HÖRMANN.

Ponizej znajdą Państwo przykładny realizacji:

« powrót
 
Zapytanie ofertowe
Imie i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Województwo
Treść zapytania
 
Blaszaki - zadaj pytanie
Copyright © Blaszak on-line 20 wizyt 3684060 
realizacja : Projektowanie stron internetowych Nowy Sącz - Intellect.pl